Yhteystiedot

Home » Yhteystiedot
sl-panoraama

Osoitteet

Laskutusosoite

SL Asfaltti Oy
PL 5440
70701 KUOPIO
y-tunnus: 1641078-4

Sähköinen laskutusosoite

Enfo: 003714377140
ovt-tunnus: 003716410784

Toimipaikat

Pääkonttori
Teräskatu 2
70150 KUOPIO
Puh. +358 17 265 6140
Fax +358 17 265 6144

Korjaamo
Puskanokantie 62
85100 KALAJOKI

Pöljän asfalttiasema
Korventie
71820 PÖLJÄ

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@slasfaltti.fi

Henkilöstö

Matti Juola
Toimitusjohtaja
+358 400 589 488
matti.juola@slasfaltti.fi

Matti Honkonen
Tekninen johtaja
+358 500 599 134
matti.honkonen@slasfaltti.fi

Antti Nissinen
Työpäällikkö, rakenteenparantaminen
+358 40 7391 926
antti.nissinen@slasfaltti.fi

Antti Kaarlela
Laatupäällikkö
+358 40 849 1780
antti.kaarlela@slasfaltti.fi

Petri Sikanen
Työpäällikkö sekä valuasfalttityöt
+358 500 895 100
petri.sikanen@slasfaltti.fi

Simo Sikanen
Työpäällikkö
+358 500 570 569
simo.sikanen@slasfaltti.fi

Seppo Nuorala
Työmaapäällikkö
+358 40 770 3254
seppo.nuorala@slasfaltti.fi

Tero Korhonen
Työmaapäällikkö, yksityiset pihat ja tiet
+358 406 210 500
tero.korhonen@slasfaltti.fi

Simo Nevanperä
Korjaamopäällikkö
+358 400 650 374
simo.nevanpera@slasfaltti.fi

Mikael Seppänen
Työnjohtaja
+358 440 570 565
mikael.seppanen@slasfaltti.fi

Joona Seppänen
Työnjohtaja
+358 50 439 1243
joona.seppanen@slasfaltti.fi

Jarkko Haaranen
Työnjohtaja
+358 50 592 0689
jarkko.haaranen@slasfaltti.fi

Jari Sikanen
Työnjohtaja
+358 50 411 6817
jari.sikanen@slasfaltti.fi

Veli-Matti Härkönen
Työnjohtaja
+358 40 849 1778
veli-matti.harkonen@slasfaltti.fi

Timo Siermala
Varasto ja varaosat
+358 50 347 9559
timo.siermala@slasfaltti.fi

Minna Vähärautio
Talouspäällikkö
+358 50 546 9667
minna.vaharautio@slasfaltti.fi

Kartta